Lokalizacja

Apartamenty Panorama Karkonoszy znajdują się przy ul. Kąpielowej, atrakcyjnej lokalizacji Karpacza, w sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski. Lokalizacja inwestycji z niepowtarzalnym, unikalnym widokiem na całe pasmo Karkonoszy i Śnieżkę. Zaletą inwestycji jest również sąsiedztwo hotelu. Mieszkańcy i goście będą mogli skorzystać z atrakcji, jakie oferuje ten obiekt. A główną z nich jest oczywiście basen i aquapark. To znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, gdy pogoda nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Na wyciągnięcie ręki znajdują się stoki narciarskie, szlaki turystyczne, sklepy, restauracje, kawiarnie.

Karpacz to malownicze miasto położone u podnóża Karkonoszy i najwyższego szczytu Śnieżki. Jest znanym i często odwiedzanym przez turystów ośrodkiem turystycznym. Jego umiejscowienie stwarza doskonałe warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów, jak jazda na nartach, rowerze czy wspinaczka. Liczne szlaki turystyczne o rożnym stopniu zróżnicowania i ścieżki spacerowe zachęcają do wycieczek górskich o każdej porze roku. Karpacz to dobry punkt wypadowy na całe Karkonosze, zarówno polskie jak i czeskie.

Miasto oraz jego okolice obfitują w bogactwo atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc. Znaczącym zabytkiem Karpacza jest Świątynia Wang. Drewniana budowla zbudowana bez użycia gwoździ, przeniesiona z miasteczka Vang w Norwegii.

Warto odwiedzić także Muzeum sportu i turystyki, w którym zgromadzono niezwykłe eksponaty najstarszych nart, sanek i bobslejów. Są tu także liczne pamiątki wybitnych zawodników sportowych. Muzeum zabawek, Krucze skały, Lipa sądowa czy zapora na Łomnicy to tylko kilka przykładów miejsc godnych zobaczenia.

Wielorakość atrakcji czyni Karpacz miejscem niezwykłym. Piękne widoki i bliskość przyrody urzekła nas to tego stopnia, że postanowiliśmy wybudować tu Apartamenty Panorama Karkonoszy. Jesteśmy przekonani, że to zaciszne i spokojne miejsce jest w sam raz do zamieszkania.

Do ciekawych atrakcji Karpacza należy także uruchomiony w ostatnim czasie nowoczesny wyciąg na Małą Kopę. Zastąpił on jedno krzesełkowego „Zbyszka” działającego od 1960. Obecnie na górę wozi turystów czteroosobowa kanapa. Znacznie skrócił się także czas wjazdu.

Biuro sprzedaży

+48 731 31 05 64

info@panoramakarkonoszy.pl

Finansowanie - Kredyty

+48 731 31 05 64

info@panoramakarkonoszy.pl