menu
Lokalizacja

TOPOWA LOKALIZACJA

Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest jej położenie z niepowtarzalnym, unikalnym widokiem na całe pasmo Karkonoszy i Śnieżkę. Apartamenty Panorama Karkonoszy znajdują się przy ul. Kąpielowej, atrakcyjnej lokalizacji Karpacza. Zaletą inwestycji jest również sąsiedztwo Hotelu Gołębiewski. Mieszkańcy i goście będą mogli skorzystać z atrakcji, jakie oferuje ten obiekt. A główną z nich jest oczywiście basen i aquapark. To znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, gdy pogoda nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Na wyciągnięcie ręki znajdują się stoki narciarskie, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, sklepy, restauracje, kawiarnie itp.

Karpacz to malownicze miasto położone u podnóża Karkonoszy i najwyższego szczytu Śnieżki. Jest znanym i często odwiedzanym przez turystów ośrodkiem turystycznym. Jego umiejscowienie stwarza doskonałe warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów, jak jazda na nartach, rowerze czy wspinaczka. Liczne szlaki turystyczne o rożnym stopniu zróżnicowania i ścieżki spacerowe zachęcają do wycieczek górskich o każdej porze roku. Karpacz to dobry punkt wypadowy na całe Karkonosze, zarówno polskie jak i czeskie.

Wielorakość atrakcji czyni Karpacz miejscem niezwykłym. Piękne widoki i bliskość przyrody urzekła nas to tego stopnia, że postanowiliśmy wybudować tu Apartamenty Panorama Karkonoszy. Jesteśmy przekonani, że to zaciszne i spokojne miejsce jest w sam raz do zamieszkania.

Do ciekawych atrakcji Karpacza należy także uruchomiony w ostatnim czasie nowoczesny wyciąg na Małą Kopę. Zastąpił on jedno krzesełkowego „Zbyszka” działającego od 1960. Obecnie na górę wozi turystów czteroosobowa kanapa. Znacznie skrócił się także czas wjazdu.

 

OKOLICZNE ATRAKCJE

 

wang 

Świątynia Wang

Miasto oraz jego okolice obfitują w bogactwo atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc. Znaczącym zabytkiem Karpacza jest Świątynia Wang. Drewniana budowla zbudowana bez użycia gwoździ, przeniesiona z miasteczka Vang w Norwegii.

Muzeum sportu i turystyki

Warto odwiedzić także Muzeum sportu i turystyki, w którym zgromadzono niezwykłe eksponaty najstarszych nart, sanek i bobslejów. Są tu także liczne pamiątki wybitnych zawodników sportowych.
 muzeum
 muzeum_zabawek

Muzeum zabawek

Muzeum zabawek, Krucze skały, Lipa sądowa czy zapora na Łomnicy to tylko kilka przykładów miejsc godnych zobaczenia.

Karkonosze

Karkonosze są jednym z najpiękniejszych obszarów naszego kraju. Znajduje się tu wiele szlaków turystycznych i malowniczych punktów widokowych zapierających dech w piersiach.
 karkonosze
 wyciag

Wyciąg

Całoroczny wyciąg z sześcioosobową kanapą pozwala dotrzeć na górą i kontynuować dalszą wędrówkę po górach.

Nartostrady

W Karpaczu są nartostrady umożliwiające jazdę na nartach lub snowboardzie zarówno mniej jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom.
 1
 deptak

Deptak w Karpaczu

Deptak w Karpaczu to jego turystyczne centrum. Przyjezdni i mieszkańcy zawsze tłumnie odwiedzają to miejsce. Jest tu dużo straganów z pamiątkami, kawiarni, cukierni i restauracji.

Zostań właścicielem apartamentu

Panoramy Karkonoszy

pomnóż swój kapitał !!!